Njoftim : Regjistrou ne www.hapesira.com - Faqa Startuese 
Faqa StartueseForumKėrkoChatRegjistrohuidentifikimi

Menu
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Big Brodher
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shtypi i Shkruar
Gazeta Shqip
Revista Shqip
Gazeta Shekulli
Gazeta Korrieri
Revista Jeta
Revista Teuta
Revista Familja
Revista One
Shkarko ketu!
MSN 7.5
Mozilla
 Yahoo Messenger
Paketa Adobe
Counter Strike
MIRC
Sport

Rezultate Live
Ndeshjet e Dites
Formula 1
Tenis
Faqet Partnere
May 2022
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Te Pergjithshme
Kidman: S’jam krenare per filmin “Australia”


10/01/2009 16:35

www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Nicole-kidman

Filmi
me i fundit i Nicole Kidman “Australia” do dale ne kinemate evropiane
pas pak ditesh por protagonistja me origjine nga vendi i kangureve nuk
eshte krenare per ate cfare ka realizuar.

Gjate
nje conference per shtyp ne Sidney, Kidman pranoi se performanca
e saj ne film eshte e dobet. “Nuk mund ta
............Me shumeScherzinger rrefen endrrat per “Maxim”


09/01/2009 18:50

www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Nicole-scherzinger-maxim

Liderja
e grupit te suksesshem Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger zbulon disa
nga deshirat, projektet dhe sekrtetet e jetes se saj.

E
fejuara e kampionit te botes ne Formula 1, Lewis Hamilton tashme e ka
hapur rrugen e suksesit pasi koha ............... Me shume                                                                                                 


Kate Hudson: Me pelqejne vetem meshkujt


09/01/2009 11:40

www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Hudson-kate

Eshte
hera e pare qe prej moshes 16-vjecare, qe Kate Hudson ka mbetur single.
Aktorja ka deklaruar se qe pas ndarjeve me Owen Wilson, Lance Armstrong
dhe Dax Shepard, aktualisht eshte pa te dashur.

Gjate
premieres njujorkeze te "Bride Wars", aktorja pranoi se eshte hera e
pare qe gjendet ne nje situate te
..................Me shume                     
                  Sondazh
Tema Fundit
» Lexoni me vemendje
www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:24 pm nga Hapesira

identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 12 mė Thu Jan 08, 2009 10:18 pm
Statistikat
Forumi ka 89 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri papu 72

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1 artikuj v 1 temat
Top posters
Real love (1577)
www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_lcapwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Voting_barwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_rcap 
MitrovicA (1307)
www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_lcapwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Voting_barwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_rcap 
White Angel (723)
www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_lcapwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Voting_barwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_rcap 
klea (569)
www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_lcapwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Voting_barwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_rcap 
Tetovarja (505)
www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_lcapwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Voting_barwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_rcap 
Hapesira (397)
www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_lcapwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Voting_barwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_rcap 
eri (299)
www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_lcapwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Voting_barwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_rcap 
puffo (225)
www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_lcapwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Voting_barwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_rcap 
dano (153)
www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_lcapwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Voting_barwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_rcap 
mela (153)
www.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_lcapwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Voting_barwww.hapesira.com WebSit i ri - Faqa Startuese Vote_rcap 
Mylove-forum
Nuk lejohet kopjimi i shkrimeve apo materialeve pa kėrkuar leje. Materialet mund tė pėrdoren vetėm me kusht qė tė tregohet burimi
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara Copyright © 2007 - 2008 loves.forumsq.net  All Rights Reserved 
Kjo faqe ėshtė e optimizuar pėr tu shikuar me cilindo sistem qė ka Java Script dhe Flash Player